skip to Main Content

Prekvapil  ma rozsah vedomostí o slovenskom  realitnom trhu, ktorými Tomáš disponuje. Ako  konzervatívny investor som kúpu svojho prvého investičného bytu konzultovala tak s Tomášom, ako aj s realitnými maklérmi a bankovými poradcami. Môžem povedať, že rady od Tomáša svojou komplexitou plne obsiahli všetky čiastkové informácie od ďalších odborníkov. Priama  konzultácia s ním  tak šetrí nielen čas ale aj riziko  spojené s investovaním do realít.

Tatiana B., Bratislava

Tomáš je človek, ktorý naozaj rozumie tomu, čo hovorí. Má prehľad, vie presne poradiť a zodpovedal mi všetky moje nekonečné otázky. Ak Vás zaujíma čokoľvek zo sveta nehnuteľností, určite odporúčam stretnutie s ním.

Peter A., Bratislava

Využil som konzultačné služby www.realityinvestor.sk. Oceňujem Tomášove otvorené, priateľské a v praxi ihneď použiteľné tipy.
Mám ekonomické vzdelanie a dobre rozumiem zákonitostiam trhu, napriek tomu mi konzultant dokázal ponúknuť úplne nové náhľady na moju investičnú situáciu a vyvarovať sa niektorých začiatočníckych chýb, kedže v tomto druhu investovania som nováčikom.
Ďakujem za službu a smelo odporúčam dalším investorom, ktorí majú záujem „sadnúť si na to s človekom, ktorý vie o čom hovorí“.

David P., Bratislava

Back To Top