skip to Main Content

POZOR UPDATE Z MÁJA 2019!

 

Nakoniec som sa rozhodol nespraviť tento online kurz, ale prepracovať moju druhú knihu „Ako sa stať finanačne slobodným od A po Z„. Prepracovať je v tomto prípade ale nevhodné slovo – je to skôr kompletne nová kniha s pôvodným názvom.

 

Hlavným dôvodom bolo, že editovanie videí a celá príprava takéhoto kurzu je časovo veľmi náročná. Preto som sa rozhodol radšej prepracovať moju  knihu a k tomu ponúknuť osobné konzultácie.  Tak viem dostať tie najdôležitejšie informácie k Vám omnoho rýchlejšie.

 

Ak ste na mojom Newsletter-i, potom dostanete informáciu, akonáhle knihu dokončím. Ak si chcete skontrolovať, či už je vonku, tu je link ku knihe.

 

Nižšie je pôvodný text ku kurzu, no v knihe som pridal ešte viac informácií. 
 ____________________________________________________________________

 

Staňte sa finančne slobodným s mojou pomocou!

Dosiahnuť finančnú slobodu nie je jednoduché a aj preto ju väčšina ľudí nikdy nedosiahne. Ak však pochopíte základné princípy, jej dosiahnutie sa stane pre Vás len otázkou času (a samozrejme Vašej snahy). Navyše Vám ukážem, ako môžete tento čas výrazne skrátiť pomocou pokročilých nástrojov budovania bohatstva. Verím, že tento kurz kompletne zmení Váš pohľad na financie, finančnú slobodu, ale najmä Vám umožní zladiť Váš život s Vašimi hodnotami a životným poslaním.

 

Kurz „Sedem krokov k finančnej slobode Vás prevedie celým procesom od poznania Vašich cieľov, poznania Vašej súčasnej finančnej situácie, cez detailné vysvetlenie základného finančného plánu a jeho zrýchlenej verzie Plánu bohatstva. To všetko s mojou podporou pri jednotlivých krokoch Vašej cesty.

 

Pozrite si prvú časť kurzu:

 

Čo hovoria naši spokojní zákazníci?

Tomáš je človek, ktorý naozaj rozumie tomu, čo hovorí. Má prehľad, vie presne poradiť a zodpovedal mi všetky moje nekonečné otázky. Ak Vás zaujíma čokoľvek zo sveta nehnuteľností, určite odporúčam stretnutie s ním.

Peter A., Bratislava

 

Využil som konzultačné služby www.realityinvestor.sk. Oceňujem Tomášove otvorené, priateľské a v praxi ihneď použiteľné tipy.
Mám ekonomické vzdelanie a dobre rozumiem zákonitostiam trhu, napriek tomu mi konzultant dokázal ponúknuť úplne nové náhľady na moju investičnú situáciu a vyvarovať sa niektorých začiatočníckych chýb, kedže v tomto druhu investovania som nováčikom.
Ďakujem za službu a smelo odporúčam dalším investorom, ktorí majú záujem „sadnúť si na to s človekom, ktorý vie o čom hovorí“.

David P., Bratislava

 

Osloboďte sa od práce,

ktorá vás nebaví!

Nepremárnite svoj život naháňaním sa za cieľmi iných ľudí. Verím, že každý z nás má v živote konkrétne poslanie. Poslanie každého človeka je iné. Preto sme dostali pri narodení špecifickú sadu silných stránok. Vašou úlohou je zistiť, ako tieto silné stránky v živote čo najlepšie využiť.

Na tomto princípe by mal byť postavený aj Váš plán bohatstva. Ak totiž zladíte svoje silné stránky s Vašou osobnou a finančnou situáciou a  vedomosťami v tomto kurze, dosiahnete finančnú slobodu veľmi rýchlo.

Mnoho ľudí, ktorých poznám, však má nesúlad medzi ich možnosťami a ich plánom bohatstva. Riadia sa plánom bohatstva niekoho iného. Preto v tomto kurze nenájdete len jednu (moju) cestu k finančnej slobode. Práve naopak, ukážem vám, že týchto ciest je nekonečne veľa. Ja Vám len pomožem zorientovať sa medzi nimi a ukážem Vám jednotlivé nástroje, ktoré Vám pomôžu nájsť tú jedinú správnu pre VÁS. 

 • Rozmýšlate nad finančnou slobodou, ale neviete, ako presne na to?
 • Štandardný plán – dobre sa uč, nájdi si dobrú prácu, šetri a čakaj do 65-ky na dôchodok Vás veľmi neoslovil?
 • Trávite celé dni v práci 9 hodín denne, od pondelku do piatku  a máte pocit, že Vám v živote niečo uniká?

 

Potom je tento kurz pre Vás.  Naučíte sa v ňom totiž:

 • Spoznať sám seba – kde sa na ceste k finančnej slobode nachádzate a kam vlastne smerujte.
 • Aká je Vaša východzia situácia
 • Základné princípy finančnej gramotnosti a finančnej slobody
 • Štandardný finančný plán a jeho obmedzenia
 • Pokročilý plán bohatstva a ako dokáže exponencionálne urýchliť Vašu cestu k finančnej slobode 
 • O investovaní do nehnuteľností, akcií, biznisu, o páke a jej protipólu manažmentu rizika
 • Ako si vytvoriť plán bohatstva ušitý Vám na mieru
 • Ako premeniť Váš plán bohatstva na konkrétne kroky vo Vašom každodennom živote
 • Na čo ďalšie by ste nemali zabudnúť
 • Ako to celé dať dohromady.
 • To všetko samozrejme s mojou osobnou podporou.

 

Preskočte niekoľko rokov pokusov a omylov

Pri mentoringoch, ktoré poskytujem častokrát hovorím, že ak by som vedel za mladi to, čo viem dnes, stal by som sa finančne slobodným v 30-ke. Takto mi to trvalo o sedem rokov dlhšie.

Žiaľ vtedy som nepoznal žiadneho mentora, ktorý by mi na tejto ceste pomohol. Ak čítate tento text, tak tú možnosť máte. Rovno pred Vami. Využite ju a vyhnite sa kopcu chýb na ceste, ktoré Vás len zbytočne zdržia. Staňte sa finančne slobodnými a venujte sa tomu, kvôli čomu ste prišli na tento svet, alebo čomukoľvek chcete ;)

 

Čo v kurze dostanete?

 

 • Okamžitý prístup ku kurzu „Sedem krokov k finančnej slobode – 7 častí a vyše 50 lekcií
 • Učte sa svojím vlastným tempom.
 • Získate postup, ako si krok za krokom vytvoríte Váš individuálny Plán bohatstva
 • Materiály ku každej lekcii – úlohy, odporúčané ďalšie vzdelávacie materiály, videá a pomôcky
 • Praktické cvičenia a úlohy k lekciám
 • Príklady finančných plánov
 • Prístup k individuálnej/ skupinovej konzultácii Vášho plánu so mnou
 • Prítup do komunity ľudí s rovnakým prístupom k financiám
 • Moje dve knihy (Investovanie do nehnuteľností od A po Z a Ako sa stať finančne slobodným od A po Z)
 • A mnoho viac

 

Záruka vrátenia peňazí

Ak sa Vám kurz nebude páčiť, môžete do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí. Bez akýchkoľvek otázok. Všetky materiály, ktoré dovtedy dostanete si môžete samorejme nechať. Nulové riziko pre Vás.

 

Cena kurzu

Ak Vám tento kurz dokáže urýchliť Vašu cestu k finančnej slobode len o jediný rok, potom je cena tohto kurzu jednoducho skvelá kúpa. Ja však tvrdím, že tento kurz Vam dokáže Vašu cestu urýchliť o niekoľko rokov! 

Back To Top