skip to Main Content

Realityinvestor je odteraz Smart-Life.sk !

Tak a je to vonku. Realityinvestor je odteraz Smart-Life.sk !

Prečo Smart-Life.sk ?

Mojím (dospeláckym) snom bolo zlepšiť finančnú gramotnosť na Slovensku. Konkrétne som chcel vytvoriť niečo ako Finančnú univerzitu. Teda skutočnú univerzitu s prednáškami, cvičeniami, skriptami a lektormi.

Môj prvý pokus bol práve Realityinvestor a bol to celkom dobrý pokus. Mesačne príde na túto stránku vyše dvetisíc ľudí. Snáď vám táto stránka pomáhala. No uvedomoval som si, že Blog a písané slovo už nie je v dnešnej dobe (videí a podcastov) dostačujúca. Taktiež som ale vedel, že takýto prechod sám jednoducho „nedám“. A vtedy zasiahol vesmír, teda volal sa Marián. :)

Oslovil ma, či by som s ním nechcel rozbehnúť projekt o financiách. Postavený na profesionálnom video obsahu, konzultáciách, offline kurzoch, pomôckach, kalkulačkách… On mal obrovské množstvo skúseností s video/ audio produkciou, marketingom, zakladaním nových start-upov a ja som mal know-how o osobných financiách. Tak sme to dali dokopy a výsledkom je náš nový projekt Smart-Life.

Čo je obsahom tohto projektu?

Rozdelili sme to do troch častí:

1/ Kvalitné vzdelávanie

Video a audio rozhovory či už so mnou o investovaní do nehnuteľností, akcií, finančnej slobode,  Mariánom o podnikaní ale aj s rôznymi inými zaujímavými ľuďmi na témy ako online podnikanie, investovanie na akciovom trhu, rôzne formy investovania do nehnuteľností atď. Navyše budeme robiť offline kurzy o Investovaní do nehnuteľností a o tom, ako sa stať Finančne slobodným.

 

2/ Pravidelný mentoring

Problém, ktorý chceme vyriešiť, je, že ľudia sa radšej spýtajú kritické otázky na Facebooku, ako by za ne mali zaplatiť. Viem o tom svoje, bol som v podobnej situácii. No potom spravia rozhodnutie, ktoré ich na ceste k finančnej slobode zabrzdí o pár rokov. Vtedy sa na svojej ceste zaseknú a prídu si po radu ku mne. Žiaľ, to je neskoro. Chcem vás preto donútiť, aby ste si kúpili niekoľko hodín konzultácií na rok vopred. Potom, keď sa budete rozhodovať o čomkoľvek ohľadne financií, tieto predplatené hodiny využijete.

 

3/ Sprostredkovateľ bez „bullshitov“

Bol som nepríjemne prekvapený, keď som čítal vašu spätnú väzbu na finančných sprostredkovateľov, s ktorými ste spolupracovali. Neskúsení v reálnom živote, predajcovia produktov nie poradcovia, otravní, vyvolávajú mojim kamarátom a známym… To je len pár komentárov. Na druhej strane som dostal aj viacero odpovedí od finančných sprostredkovateľov, že oni  takí nie sú a že si svoju prácu robia tak ako som to popísal v jednom mojom článku.

Táto služba je postavená na dohode, ktorú máme s pár vybranými finančnými sprostredkovateľmi a realitnými maklérmi. V skratke hovorí asi toto:

  • Žiadny cross-sell a ponúkanie produktov, ktoré nechcete
  • Žiadne pýtanie si kontaktov na vašich kamarátov a známych
  • Žiadne vyvolávanie po stretnutí s vami.
  • Jediné čo spravia je, že vybavia a vybehajú za vás, to o čo ich požiadate.

Samozrejme budem rád ak sa o tom, čo od nich chcete najprv poradíte so mnou. Ak ale viete presne čo potrebujete, potom vám kontakt na takéhoto sprostredkovateľa rovno dáme.

Čo bude so stránkou Realityinvestor.sk?

Technicky bude fungovať ďalej, no všetky nové články, informácie atď budem už zverejňovať na stránke Smart-Life.

 

Čo ďalej?

Budem rád ak sa na našu novú stránku pozriete a prihlásite sa na odber nášho Newslettera. Taktiež budem rád ak využijete našu Vianočnú ponuku na znížené ceny, ktorá platí do konca roka.

Zaregistrujte sa na odber Smart Life Newsletter

 

Tomáš Pieružek

Realityinvestor 

 

 

This Post Has 0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back To Top