skip to Main Content

logo_new_linked

O stránke https://www.realityinvestor.sk

 

 

Spoločnosť Realityinvestor.sk vznikla v roku 2016 a jej hlavným cieľom je pomáhať ľuďom dosiahnuť finančnú slobodu prostredníctvom investovania.

Vzdelávanie o financiách, investovaní a finančnej gramotnosti na našich stránkach je pre bežných ľudí a témy prezentujeme ľudskou rečou.

 

 

pers_photoO zakladateľovi

Ing. Tomáš Pieružek

Investíciám do nehnuteľností som sa začal venovať už počas vysokej školy, kedy mi otec “zveril” do správy jeho rodičovský byt. Výsledky boli prinajlepšom zmiešané. Napríklad, kvôli nedoplatku na energiách som raz prišiel o 13 tisíc korún a jeden nájomník odišiel bez zaplatenia posledného nájmu. Kiežby som si vtedy mohol prečítať aspoň niektoré články na tejto stránke. Neskôr som začal postupne investovať na akciovom trhu, rozbehol som svoj online biznis a začal som sa venovať vzdelávaniu a poradenstvu.

Napriek úvodným nepríjmenostiam pri prenájmoch to bola dobrá skúsenosť, pretože som sa naučil, ako funguje prenajímanie bytov  a biznis. Taktiež som sa začal vzdelávať v týchto oblastiach a zisťovať, ako sa to robí naozaj. 

 Okolo roku 2016 som si uvedomil, že na Slovensku chýba vzdelávanie ohľadne finančnej gramotnosti a investovaní napriek tomu, že ľudí, ktorí by chceli investovať/finančne sa vzdelávať je dosť.  Preto som sa rozhodol začať pomáhať ľuďom, ktorí uvažujú o investovaní  a finančnej slobode.

Máte otázky, na ktoré by ste radi počuli odpoveď? Máte námet na tému, o ktorej by ste radi vedeli viacej? Chceli by ste prispieť článkom na mojom Blog-u? Máte iný názor na niektorú tému?

Rád Vám odpoviem (ak budem vedieť), tak mi pokojne napíšte na:

Odporúčania

Prekvapil  ma rozsah vedomostí o slovenskom  realitnom trhu, ktorými Tomáš disponuje. Ako  konzervatívny investor som kúpu svojho prvého investičného bytu konzultovala tak s Tomášom, ako aj s realitnými maklérmi a bankovými poradcami. Môžem povedať, že rady od Tomáša svojou komplexitou plne obsiahli všetky čiastkové informácie od ďalších odborníkov. Priama  konzultácia s ním  tak šetrí nielen čas ale aj riziko  spojené s investovaním do realít.

Tatiana B., Bratislava

Tomáš je človek, ktorý naozaj rozumie tomu, čo hovorí. Má prehľad, vie presne poradiť a zodpovedal mi všetky moje nekonečné otázky. Ak Vás zaujíma čokoľvek zo sveta nehnuteľností, určite odporúčam stretnutie s ním.

Peter A., Bratislava

Využil som konzultačné služby www.realityinvestor.sk. Oceňujem Tomášove otvorené, priateľské a v praxi ihneď použiteľné tipy.
Mám ekonomické vzdelanie a dobre rozumiem zákonitostiam trhu, napriek tomu mi konzultant dokázal ponúknuť úplne nové náhľady na moju investičnú situáciu a vyvarovať sa niektorých začiatočníckych chýb, kedže v tomto druhu investovania som nováčikom.
Ďakujem za službu a smelo odporúčam dalším investorom, ktorí majú záujem "sadnúť si na to s človekom, ktorý vie o čom hovorí".

David P., Bratislava

Sumár
Photo ofTomáš Pieružek
Meno
Tomáš Pieružek
Email
(info(zavinac)realityinvestor.sk)
Stránka
Pracovná pozícia
Autor
Názov spoločnosti
Realityinvestor
Back To Top