skip to Main Content
logo_new_linked

O stránke Realityinvestor.sk a jej zakladateľovi.

 

 

Spoločnosť Realityinvestor.sk vznikla v roku 2016 a jej hlavným cieľom je pomáhať ľuďom dosiahnuť finančnú slobodu prostredníctvom investovania.

Vzdelávanie o financiách, investovaní a finančnej gramotnosti na našich stránkach je pre bežných ľudí a témy prezentujeme ľudskou rečou.

 

 

pers_photoO zakladateľovi

Ing. Tomáš Pieružek

Investíciám do nehnuteľností som sa začal venovať už počas vysokej školy, kedy mi otec “zveril” do správy jeho rodičovský byt. Výsledky boli prinajlepšom zmiešané. Napríklad, kvôli nedoplatku na energiách som raz prišiel o 13 tisíc korún a jeden nájomník odišiel bez zaplatenia posledného nájmu. Kiežby som si vtedy mohol prečítať aspoň niektoré články na tejto stránke. Neskôr som začal postupne investovať na akciovom trhu, rozbehol som svoj online biznis a začal som sa venovať vzdelávaniu a poradenstvu.

Napriek úvodným nepríjmenostiam pri prenájmoch to bola dobrá skúsenosť, pretože som sa naučil, ako funguje prenajímanie bytov  a biznis. Taktiež som sa začal vzdelávať v týchto oblastiach a zisťovať, ako sa to robí naozaj. 

 Okolo roku 2016 som si uvedomil, že na Slovensku chýba vzdelávanie ohľadne finančnej gramotnosti a investovaní napriek tomu, že ľudí, ktorí by chceli investovať/finančne sa vzdelávať je dosť.  Preto som sa rozhodol začať pomáhať ľuďom, ktorí uvažujú o investovaní  a finančnej slobode.


Môj celý príbeh o ceste za finančnou, ale najmä osobnou slobodou nájdete v tomto článku – „Ako som splatil hypotéku, stal sa finančne slobodným a našiel svoju prácu snov

Máte otázky, na ktoré by ste radi počuli odpoveď? Máte námet na tému, o ktorej by ste radi vedeli viacej? Chceli by ste prispieť článkom na mojom Blog-u? Máte iný názor na niektorú tému?

Rád Vám odpoviem (ak budem vedieť), tak mi pokojne napíšte na:

Back To Top