skip to Main Content
Muž S Darčekom V Ruke

Mentoring pre mladých ľudí – giving back

Realityinvestor je už Smart-Life.sk. Na tomto linku sa môžete prihlásiť na odber Smart-Life newslettera. Ak chcete vedieť o tejto zmene viac, článok o tom nájdete na tomto linku.

__________________________________

/ update 21.októbra 2018 – Táto výzva je už uzatvorená, preto mi prosím neposielajte nové žiadosti o mentoring. Ďakujem/

Kedže sa blíži čas Vianoc (teda aspoň mám taký pocit pri návštevách v supermarketoch:) rozhodol som sa vrátiť niečo späť z toho, čo som v živote dostal. Mentoring pre mladých ľudí. Do Facebook-ovej skupiny, ktorú som vytvoril pre ľudí hľadajúcich finančnú slobodu sa hlási stále viac mladých ľudí. Teda aspoň si myslím, podľa profilových fotiek ;) A to ma veľmi teší. Môj pôvodný zámer, keď som rozbiehal tento blog totiž bol pomôcť (najmä mladým) ľudom s finančným vzdelávaním. No ako to býva pri vranách zvykom, tak aj čitatelia tohto blogu sú skôr podobní mne – 30 – 40 rokov, majú skúsenosť s prvou investíciou a potrebujú len prebrať detaily ich investičného plánu. Ak ste sa v tomto popise nenašli, nevadí, práve pre vás je určená táto ponuka.

Chcem ponúknuť môj mentoring 2-3 mladým ľuďom, ktorý len začínajú svoju finančnú cestu životom. Samozrejme zadarmo.

Kto je ideálny kandidát na takýto mentoring?

  • Máš už svoje prvé zamestnanie, avšak ešte neinvestuješ a ani veľmi nesporíš.
  • Zaujíma ťa finančná sloboda a investovanie.
  • Prečítal/a si Kiyosakiho knihu a hľadáš spôsob ako sa dostať z krysej dráhy v skutočnom živote.
  • Si pripravený/á vložiť do toho svoj čas – budeš si musieť pripraviť svoj plán bohatstva, naučiť sa investovať, robiť si rozpočet, nemíňať na hlúposti (ups, asi som práve eliminoval 95% kandidátov;)
  • Mal by si vedieť napísať ‚slohovú prácu‘ o tom, na čom sme sa dohodli, ako ti to ide/ nejde. Tú následne uverejním na svojom blogu.
  • Mal/a by si vedieť anglicky, kedže veľa článkov, ktoré ti odporučím bude práve v angličtine.  
  • Alebo nespĺňaš žiadnu z mojich požiadaviek vyššie, ale si presvedčený/á, že si ten/tá pravý/á kandidát/ka ;)

Čo vlastne ponúkam?

  • Mentoring počas najbližšieho roka tj prvotná konzultácia, kde prejdeme tvoju aktuálnu situáciu, nastavíme ti ciele a plán ako sa k nim dostať.
  • Následné prehodnotenie vždy po 2-3 mesiacoch.
  • Môžeš sa naučiť o tom, ako riadiť svoje osobné financie, ako investovať do akcií, nehnuteľnosti a biznisu a snáď aj ako žiť spokojný život (to bude výzva;)

Ako sa môžeš zapojiť?

Kedže takýto mentoring zaberá dosť času, môžem ho ponúknuť len 2-3 z vás. Preto budem musieť niekoho vybrať a niekoho naopak nevybrať (logické, čo?). Ak teda máte záujem, prosím pošlite mi krátky ale výstižný email na info(zavinac)realityinvestor.sk s popisom vašej situácie (finančnej aj osobnej) a dôvod prečo by som mal vybrať práve vás. Chcel by som uzatvoriť tento výber do 20. Októbra 2018, preto nečakajte a píšte.

Chcete aj vy vrátiť niečo späť?

Ak ste naopak v situácii, že viete a chcete ponúknuť svoj mentoring mladým ľuďom, dajte mi vedieť a rád vás navzájom spojím.

Vráťte aj vy niečo späť. Máte toho viac ako si myslíte. Žiaľ stále sú pre milióny ľudí na svete veci ako čistá voda, deň bez hladu a strecha nad hlavou len snom. 

This Post Has 0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back To Top