E-kniha Ako sa stať finančne slobodným od A po Z

Nadpis knihy, symbol eura
Finančná sloboda - aj vy ju hľadáte?

Hľadáte spôsob, ako sa stať finančne nezávislým od nutnosti chodiť denne do zamestnania a môcť „odísť do dôchodku“ hoci aj pred 40-kou? Finančná sloboda a jej dosiahnutie je jednoduché, nie však ľahké. Stačí ak pochopíte základné princípy.

E-kniha – Ako sa stať finančne slobodným od A po Z (druhé vydanie) Vám ukáže, ako tento cieľ dosiahnuť. Najprv sa dozviete o stratégii, ako dosiahnuť finančnú slobodu a následne sa dozviete konkrétne postupy, ako túto stratégiu zrealizovať. To všetko zrýchleným tempom, pretože Vy nechcete čakať na dôchodok od štátu do 65-ky.

nadpis knihy, symbol eura
Prečo druhé vydanie knihy?

V roku 2017 som napísal moju druhú knihu s názvom “Finančná sloboda od A po Z”. Spísal som v nej, ako som sa dostal (resp. ako som sa ešte len dostával) k finančnej slobode. V mojom prípade to bolo prostredníctvom veľmi dobrého zamestnania, zníženia nákladov na minimum a investovania do nehnuteľností. Žiaľ, tento plán fungoval len pre mňa, nie pre iných.

Túto spätnú väzbu som dostával najmä počas konzultácií o nehnuteľnostiach, financiách a finančnej slobode od ľudí, ktorí potrebovali poradiť. Taktiež som z vlastnej skúsenosti poznal len dve investičné triedy – nehnuteľnosti a papierové aktíva (akcie/dlhopisy). Vôbec som teda nemal skúsenosť s biznisom (rýchlodráhou k finančnej slobode).

Po takmer troch rokoch som si uvedomil, že táto pôvodná verzia knihy už nie je aktuálna. Preto som uvažoval, ako ju kompletne prepracovať a spraviť ju omnoho použiteľnejšou pre ľudí v rôznych situáciách. Tu je odpoveď.

Zobral som všetko, čo som sa naučil o princípoch finančnej slobody, investovaní, osobnej slobode, ako aj vlastné praktické skúsenosti a spísal som ich do tejto knihy. Samotná kniha má štruktúru kurzu. Nájdete v nej preto Lekcie, Úlohy a Doplňujúce materiály. Jej hlavným cieľom je pomôcť Vám nájsť Vašu cestu k finančnej slobode. Po preštudovaní tejto knihy by ste mali vedieť, ako si spraviť Váš Plán bohatstva (pokročilý Finančný plán) a mali by ste rozumieť, od čoho závisí, či a kedy finančnú slobodu dosiahnete.

Na druhej strane, táto kniha je vhodná nielen pre ľudí, ktorých výlučným cieľom je dosiahnutie finanačnej slobody. Praktické postupy a rady v nej nájdu aj takí, čo sa len chcú naučiť, ako efektívnejšie narábať s financiami.

 • Chcete byť finančne slobodný už za 10 rokov?
 • Hľadáte spôsob, ako „odísť do dôchodku“ podstatne skôr ako 65-ročný?
 • Štandardný plán od Vášho finančného poradca je pre Vás príliš pomalý?
 • Ste už na ceste k finančnej slobode a rozmýšľate, ako túto cestu urýchliť?

Potom je E-kniha Ako sa stať finančne slobodným od A po Z (druhé vydanie) práve pre Vás.

Čo sa v knihe naučíte?
 • Naučíte sa o základných princípoch finančnej gramotnosti a finančnej slobody.
 • Naučíte sa, ako sa dostať k finančnej slobode prostredníctvom zvyšovania príjmu z aktív, znižovania nákladov a lepšieho investovania.
 • Naučíte sa, ako ušetriť a investovať svoje peniaze, aby začali zarábať namiesto Vás.
 • Naučíte sa, ako si postaviť Štandardný finančný plán – efektívnejšie.
 • Naučíte sa, ako si zostaviť Plán bohatstva (Pokročilý finančný plán) – zrýchlená cesta k finančnej slobode.
 • Naučíte sa, ako efektívnejšie investovať.
 • Naučíte sa, ako investovať do všetkých troch tried aktív – nehnuteľnosti, biznis a akciový trh.
Čo hovoria prví čitatelia knihy?
Určite odporúčam tvojím čitateľom, pretože sumarizuje poznatky, ktoré je možné získať rokmi čítania dostupnej literatúry, blogov, počúvania podcastov. 
Veľmi by som si želal, aby niečo podpobné mali k dispozícii ľudia, ktorí končia školu a vstupujú do zamestnania.
– Miroslav Jedinák, Zvolen
Veľmi pekná, komplexná kniha! Musím Ti zložit poklonu za veľmi slušnú knihu! Záver knihy ma dostal…a udrel na moju emocionálnu notu:-) Ozaj si ma prekvapil profesionalitou a skúsenosťami, ktoré si zhmotnil v tejto knihe. V porovnaní s Tvojou prvotinou, čo som čítala pár rokov dozadu, mi táto kniha mimoriadne sadla nielen obsahovo, ale aj štýlom. 
         – Tatiana B., Bratislava
Tomášovu knihu odporúčam, je to praktický návod, pomocou ktorého si viete určiť vašu správnu cestu za finančnou slobodou. Každý si v knihe nájde to svoje pre seba. Kniha vás donúti premýšľať nad vaším súčasným finančným stavom a ako ho zmeniť.
        – Pavol Molnár, CEO NEXALTIC Capital

Z Kiyosakiho knihy (Bohatý otec, chudobný otec), ktorú mi taktiež odporučil Tomáš, som bol mierne sklamaný: výborne síce vysvetľuje „filozofiu príjmu z aktív“, obsahovo je však iba románovým spracovaním amerického sna – ako sa sa stať milionárom.
Avšak Tomášova kniha prináša cenné konkrétne, profesionálne, prakticky ihneď použiteľné informácie, rady a návody na dosiahnutie finančnej slobody. Navyše je šlabikárom finančnej gramotnosti – doteraz absentujúcim na našom trhu.

        – František P., Bratislava

Objednajte si E-knihu "Ako sa stať finančne slobodným od A po Z (druhé vydanie)" ešte dnes a získajte:
 • Vyše 200 strán o stratégii a postupe, ako sa stať finančne slobodným.
 • Základné princípy finančnej gramotnosti a finančnej slobody.
 • Základy investovania a manažmentu rizika.
 • Nevýhody (a výhody) štandardného finančného plánu od „štandardného“ finančného poradcu.
 • Plán bohatstva – zrýchlite Vašu cestu k finančnej slobode s pomocou nehnuteľností, biznisu a lepšieho investovania na akciovom trhu.
 • Zistite, či Vám peniaze prinesú aj osobné šťastie. A koľko peňazí na to potrebujete.
 • Samostatná kapitola pre študentov a ľudí, ktorí ešte len začínajú svoju finančnú dráhu.
 • Odporúčané knihy, blogy a podcasty ku kapitolám.
 • Čo budete robiť na finačnom dôchodku a ako sa na to pripraviť?
 • Ďalšie myšlienky na zamyslenie – Peniaze nie sú všetko 😉 , Šťastie v živote, Najčastejšie otázky…  
 • BONUS –  v rámci knihy získate zľavu na hodinovú konzultáciu so mnou!
 • A viac…
Nadpis knihy, symbol eura

guarantee

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Ak nebudete spokojný s obsahom knihy a nedostanete informácie, ktoré  ste očakávali, vrátim Vám plnú cenu knihy. A knihu si samozrejme môžete nechať.

Objednajte si E-knihu Ako sa stať finančne slobodným od A po Z (druhé vydanie) už dnes a spravte svoj prvý krok k finančnej slobode.